Šablony II

logoEU

Základní škola Videčská, Rožnov p. R., příspěvková organizace se zapojila do výzvy MŠMT, řídícího orgánu OP VVV (Výzva č. 02_18_063 - Šablony II - mimo hlavní město Praha), a po procesu hodnocení a schválení získala částku 1 479 362,00 Kč.
Projekt má název Zlepšení kvality vzdělávání na Základní škole Videčská II a registrační číslo CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_063/0014398
.
Realizace začala 1. 9. 2019 a projekt potrvá do 31. 8. 2021.

Cílem tohoto projektu je zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových kompetencích a sociální integrace dětí a žáků.

Stěžejní část finanční podpory, kterou škola získala, bude směřovat na dočasnou personální podporu – školního asistenta a školního speciálního pedagoga a na doučování žáků ohrožených školním neúspěchem. Další část finanční podpory bude směřovat na další vzdělávání pedagogických pracovníků, projektové dny, badatelské kluby a tandemové vzdělávání.

Pozvánka na Vánoční jarmark

----------------------------------

Dne 19. 11. proběhly volby do Školské rady. Výsledky jsou zde.

Schválený rozpočet naší školy na rok 2020 je v sekci Úřední deska.