Šablony

EU-sablony

Základní škola Videčská, Rožnov p. R., příspěvková organizace se zapojila do výzvy MŠMT, řídícího orgánu OP VVV (Výzva č. 02_16_022 Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - šablony pro MŠ a ZŠ pro méně rozvinutý region v prioritní ose 3 OP), a po procesu hodnocení a schválení získala částku 950.769,- Kč.
Projekt má název
Zlepšení kvality vzdělávání na Základní škole Videčská registrační číslo CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0004992.
Realizace začala 1. 9. 2017 a projekt potrvá do 31. 8. 2019.

Cílem tohoto projektu je zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových kompetencích a sociální integrace žáků.

Stěžejní část finanční podpory, kterou základní škola získala, bude směřována na doučování žáků ohrožených školním neúspěchem a na dočasnou personální podporu – školního psychologa. Další část peněžních prostředků je určena na fungování Klubů zábavné logiky a deskových her.

V úterý 20. 11. 2018 se konají třídní schůzky nebo konzultace v jednotlivých třídách.

-------------------------------