Vážení rodiče a strávníci,

od 13. 12. 2014 nabývá účinnost Nařízení EU 1169/2011, kterým vzniká školním jídelnám povinnost informovat strávníky o alergenech obsažených v jídle. Označení přítomnosti alergenu bude na jídelním lístku za každým pokrmem vyznačeno číslem, které bude odpovídat číslu v přiložené tabulce alergenů.

Školní jídelna je povinna označit vyrobený pokrm alergenní složkou, ale nebude brát zřetel na jednotlivé přecitlivělosti strávníků. Tuto skutečnost si musí každý strávník nebo zákonný zástupce hlídat sám. Jídelna má pouze funkci informační, jako každý výrobce potravin a pokrmů.

S případnými dotazy se obracejte na vedoucí školní jídelny Gabrielu Románkovou

alergeny

Zaměstnanci kuchyně

Vedoucí ŠJ:

Gabriela Románková

Účetní ŠJ:

Gabriela Románková  571757724

Vedoucí kuchařka:

Dana Pavlíčková

Kuchařky:

Silvie Vávrová
Petra Vojkůvková
Radana Polanská
Andrea Škrobáková

JÍDELNÍČEK

ZE ŽIVOTA ŠKOLNÍ JÍDELNY

Způsob placení:bezhotovostně - inkasem z účtů, ve vyjímečných případech složenkou
Výdej obědů: 11:00 - 13:30 hodin - školní a závodní stravování, 11:00 - 11:20
a 12:00 - 12:20 hodin - stravovací služby
Odhlašování/přihlašování:odhlásit/přihlásit/změnit oběd lze nejpozději 1 pracovní den předem do 12:00 hodin ve školní jídelně osobně nebo na objednávkovém terminálu, na stránkách školy, telefonicky 571 757 724, 571 757 729 nebo e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Charakteristika ŠJ

Jídelna i kuchyně se nachází v prostorách přístavby a má samostatný vchod. V nedávné době došlo k rozsáhlé rekonstrukci a modernizaci, takže zejména vybavení kuchyně odpovídá nejnáročnějším požadavkům. Skladba jídelníčku je v souladu se zásadami správné výživy, předností jsou chutná a pestrá jídla.

Schválený rozpočet naší školy na rok 2018 je v sekci Úřední deska.

-----------------------

Vážení rodiče,

od 1. 9. 2017 dochází v naší škole ke změně školního psychologa. Bližší informace naleznete v sekci Školní psycholog.