Školní psycholog

Od 1. 9. 2017 na naší škole působí nový školní psycholog -  Mgr. Helena Odstrčilová.

Působení školního psychologa přímo na škole přináší možnost bezprostředně reagovat na každodenní situace ve vztazích v kolektivu žáků. Posláním psychologa je především napomáhat tomu, aby všichni, kdo školu navštěvují, v ní byli spokojeni a cítili se bezpečně. Cílem je vytvořit klima důvěry v rámci školy, které umožní žákům vyhledat pomoc ve chvíli, kdy ji potřebují.

Psycholog ve spolupráci s třídním učitelem také provádí depistáž a diagnostiku výukových a výchovných problémů žáků i vyhledávání žáků s mimořádným nadáním. Psycholog nabízí individuální poradenství a odborné vedení při řešení problémů (výuka, vztahy mezi žáky, …) žákům, rodičům i pedagogům.
Veškeré konzultace budou probíhat diskrétně, za přísných etických pravidel a se souhlasem rodičů.
Kontakt: tel: 571 757 718

Pravidelní konzultační hodiny: kabinet 408,
pondělí 8 – 12 hod
středa 8 – 16.30 hod

Schválený rozpočet naší školy na rok 2018 je v sekci Úřední deska.

-----------------------

Vážení rodiče,

od 1. 9. 2017 dochází v naší škole ke změně školního psychologa. Bližší informace naleznete v sekci Školní psycholog.