Školská rada

Školská rada je orgán školy umožňující zákonným zástupcům nezletilých žáků, zletilým žákům, pedagogickým pracovníkům školy, zřizovateli a dalším osobám podílet se na správě školy. Školskou radu zřizuje zřizovatel, který zároveň stanoví počet jejích členů a vydá její volební řád. Třetinu členů školské rady jmenuje zřizovatel, třetinu volí zákonní zástupci nezletilých žáků a třetinu volí pedagogičtí pracovníci dané školy. Funkční období členů školské rady je tři roky.

Školská rada:

1. vyjadřuje se k návrhům školních vzdělávacích programů a k jejich následnému uskutečňování
  2. schvaluje výroční zprávu o činnosti školy
  3. schvaluje školní řád a navrhuje jeho změny
  4. schvaluje pravidla pro hodnocení výsledků vzdělávání žáků v základních a středních školách
  5. podílí se na zpracování koncepčních záměrů rozvoje školy
  6. projednává návrh rozpočtu právnické osoby na další rok, vyjadřuje se k rozboru hospodaření a navrhuje opatření ke zlepšení hospodaření
  7. projednává inspekční zprávy České školní inspekce
  8. podává podněty a oznámení řediteli školy, zřizovateli, orgánům vykonávajícím státní správu ve školství a dalším orgánům státní správy
 Předsedkyně školské rady:   Mgr. Eva Cabáková
 Členové školské rady:   Lubomír Lušovský
  Svatava Billová
  Lenka Habartíková
  Mgr.Libuše Rousová
 Ředitelka školy:

Mgr. Hana Bosová

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 26. dubna od 15.00 proběhnou konzultace o prospěchu a chování žáků.

----------------------------

Upozorňujeme, že ředitelka školy vyhlašuje na 30. dubna 2018 pro žáky ředitelské volno.

-----------------------------

Schválený rozpočet naší školy na rok 2018 je v sekci Úřední deska.

-----------------------

Vážení rodiče,

od 1. 9. 2017 dochází v naší škole ke změně školního psychologa. Bližší informace naleznete v sekci Školní psycholog.

duben 2018