Nacházíte se v režimu vypnuté grafiky. Přepnout na grafickou verzi webu.

Poradenská činnost školní psycholožky

Vážení rodiče,

vzhledem k opětovnému uzavření škol a narůstajícímu, zejména psychickému, tlaku na Vás, ale i na Vaše děti v rámci distanční výuky a omezení vyplývajících z vládních nařízení, Vám nabízím možnost obrátit se na mne v těchto nelehkých časech. V případě jakýchkoli potíží, ať už trápí něco Vaše děti, nebo Vás, se nebojte mne kontaktovat. Nabízím Vám poradenství, pomoc, podporu, ale i jen tak si „popovídat“ o těžkostech, ale i o dalších věcech, které Vás zajímají, nevíte si s nimi rady apod.

Obrátit se na mne můžete jak telefonicky, a to na číslo: 733 142 162, tak emailem: eva.oralova@roznov.cz. Můžete mne kontaktovat i na Skype: Školní psycholog Rožnov (tady je však nejprve potřeba ověřit dostupnost, v případě jednání s jiným klientem bych Vás nemohla přijmout a konzultaci bych musela odmítnout). Jednání je možné domluvit i osobně, a to jak ve škole, tak i každý čtvrtek v prostorách MěÚ Rožnov p.R, na ulici Palackého 480, Rožnov p.R (naproti ZUŠ). Termín osobní konzultace je však nutné nejprve telefonicky dojednat na výše uvedeném čísle.

V příloze najdete pár tipů na domácí aktivity s dětmi.

Děkuji a přeji Vám především zdraví a psychickou pohodu.

Eva Oralová, školní psycholožka

Přiložené soubory