Zobrazit hlavní menu

Akce 2021/22

Obrázek k aktualitě Návštěva Valašského muzea v přírodě

Návštěva Valašského muzea v přírodě

Dne 18.5.2022 návštívila školní družina Valašské muzeum v přírodě. Žáci prošli Mlýnskou dolinu a Valašskou dědinu.

Vydáno: 18.05.2022 | Autor: Gabriela Malinová
Obrázek k aktualitě Návštěva Městské Policie

Návštěva Městské Policie

V pondělí 16.května podnikly děti ze školní družiny velmi zajímavou exkurzi na služebnu Městské Policie Rožnova pod Radhoštěm. Policie měla pro nás nachystaný velmi pestrý a poučný program. Srozumitelná přednášká poutavě zaujala všechny děti, které se pak zapojily do diskuse.

Vydáno: 16.05.2022 | Autor: Gabriela Malinová
Obrázek k aktualitě Děti ze školní družiny na návštěvě u hasičů.

Děti ze školní družiny na návštěvě u hasičů.

Koncem dubna navštívily děti ze školní družiny místní hasičský sbor v Rožnově pod Radhoštěm. Během poutavé besedy s hasiči se děti dozvěděly, co tohle povolání obnáší. Samy pak měly možnost si řadu věcí vyzkoušet a prohlédnout.

Vydáno: 04.05.2022 | Autor: Gabriela Malinová
Obrázek k aktualitě Návštěva knihovny

Návštěva knihovny

Již se stalo zvykem, že spolu s dětmi 3. oddělení školní družiny navštěvujeme městskou knihovnu. Tradičně byl pro nás připraven program, tentokrát už na vánoční téma: Kde se berou hračky.

Vydáno: 16.11.2021 | Autor: Lada Valášková
Obrázek k aktualitě Návštěva SVČ

Návštěva SVČ

V září jsme společně s dětmi navštívili Středisko volného času. Viděli jsme různé klubovny a seznámili se s nabídkou kroužků a aktivit, které SVČ nabízí. Některé aktivity si děti také vyzkoušely a náramně si tak návštěvu užily.

Vydáno: 02.10.2021 | Autor: Lada Valášková
Obrázek k aktualitě Začátek školního roku 2021-2022 ve 3. oddělení

Začátek školního roku 2021-2022 ve 3. oddělení

Tento školní rok jsme zahájili rozbalováním nových hraček, stavebnic a her do družiny.

Vydáno: 02.10.2021 | Autor: Lada Valášková