Atletický čtyřboj

V pondělí 22. 5.2023 ve Valašském Meziříčí proběhlo okresní kolo v atletickém čtyřboji. Žáci závodili v běhu na 60 m, ve vytrvalostním běhu, v hodu kriketovým míčkem, ve vrhu koulí / starší žactvo / a dále mohli soutěžit buď ve skoku do dálky, nebo ve skoku vysokém. Naše škola vyslala do závodu dvě družstva: mladší a starší žáky.

Družstvo mladších žáků závodilo ve složení: Václav Šaffer, Adam Šebesta z 6. A, Sebastián Hajný z 7. A a Matyáš Vik z 6. B třídy. Chlapci obsadili v silné konkurenci 12 škol velmi pěkné 5. místo. Bodový rozdíl na medailové umístnění nebyl veliký.

Družstvo starších žáků za účasti 13 nejlepších škol v okrese skončilo na krásném 4. místě. Od medaile je dělilo jen pár bodů. Chlapci závodili ve složení: Alexander Pelc, Viktor Pelc, Adam Kopecký z 8.B, Daniel Rára a Radim Kubíček z 9.B třídy.

Všem jmenovaným děkujeme za reprezentaci školy a přejeme hodně dalších sportovních úspěchů.

Vydáno: 30. 05. 2023 | Autor: Tomáš Mičola