Zobrazit hlavní menu
Atletický trojboj – Valašské Meziříčí

V úterý 20. 6. 2023 se žáci 1. stupně zúčastnili atletického trojboje. Závodilo se v disciplínách: běh na 50 m, skok daleký a hod kriketovým míčkem. Na programu byla i soutěž družstev: nejlepší žákyně a žák z 4. třídy a 5. třídy. Žáci družstev závodili ve stejných disciplínách, a navíc běželi štafetu 4krát 50 m. V soutěži družstev startovalo 20 týmů.

V kategorii 1. třída – Kamila Locnerová 2. místo, Šimon Černocký skončil na 3. místě.

V kategorii 2. třída – Antonie Kolderová obsadila 10. místo a Matouš Jůva 11. místo.

V kategorii 3. třída – 1. místo Kristýna Obůrková, 7. místo Kristýna Chudějová a Markéta Omelková 13. místo z 19 děvčat.

V kategorii 4. třída – Nella Hrubá 13. místo z 26 děvčat, Filip Cáb 4. místo a Tymofii Nikolenko 16. místo z 29 chlapců.

V kategorii 5. třída – Viktorie Koryčanská 8. místo z 29 děvčat a Dominik Bártek 22. místo z 34 chlapců.

V soutěži družstev naši žáci obsadili velmi pěkné 6. místo v okrese Vsetín. Soutěže se zúčastnilo 22 družstev. Náš tým reprezentoval školu ve složení: Nella Hrubá, Viktorie Koryčanská, Filip Cáb a Dominik Bártek.

Všem jmenovaným děkujeme za reprezentaci školy a přejeme další sportovní úspěchy a zážitky.

Vydáno: 27. 06. 2023 | Autor: Anna Mairingerová