Nacházíte se v režimu vypnuté grafiky. Přepnout na grafickou verzi webu.

Běh za zdravím 2022

V pátek 9. 9. 2022 se uskutečnil Běh za zdravím, který pořádalo Středisko volného času Rožnov pod Radhoštěm. Naši školu reprezentovalo 27 dětí s těmito výsledky:

Kategorie – Nejmladší žactvo – 2. a 3. třídy – délka tratě  500 m:  Kristýna Obůrková  1. místo, Laura Pecháčková  2. místo.

Kategorie – Starší žactvo – 6. a 7. třídy – délka tratě 1800 m: Markéta Obůrková  3. místo.

Kategorie – Nejstarší žactvo – 8. a 9. třídy – délka tratě 1 800 m: Vojtěch Kozlovský 1. místo.

Moc blahopřejeme a chválíme.

Pochvalu za vzornou reprezentaci školy také získávají: Beata Maňáková, Sofie Flisníková, Adéla Kotrlová, Viktorie Koryčanská, Matouš Jůva, Vítek Loczner, Lukáš Volný, Matyáš Mikunda, Filip Cáb, Jan Omelka, Michal Zetek, Jiří Nohál, Anna Mouralová, Matěj Cáb, Tomáš Sedlář, Sára Zbořilová, Michal Frydrych, Marek Sommer, Jan Moural, Šimon Pavelka, Adéla Janyšková, Natálie Janíková a Andrea Johanesová.

Vydáno: 15. 09. 2022 | Autor: Tomáš Mičola