Zobrazit hlavní menu
Beseda se spisovatelkou

Beseda se spisovatelkou

Městská knihovna Rožnov p. R. nabídla školám netradiční akci, a to besedu se spisovatelkou dětských knih. Naše škola pozvání přijala a žáci obou pátých ročníků poznali spisovatelku paní Olgu Černou osobně. Ta jim představila své dílo a konkrétně se následně věnovala knížce Ztracený deník profesora z Essexu. Velmi poutavě danou literaturu představila a vtáhla žáky do děje aktivní činností. Krátce řečeno, profesor z Essexu je zoolog, který ztroskotá na opuštěném ostrově. Toho ,,využívá“ k záznamů různých netradičních zvířat, které na ostrově žijí. Žáci následovali činy profesora, vyrobili si jednoduchý deník z papíru a zakreslili do něj náčrtky zvířat, které profesor ve svém deníku popisuje. Velmi děkujeme za zprostředkování této netradiční besedy.

Fotogalerie

Vydáno: 25. 05. 2023 | Autor: Ivana Maňáková