Červen v 7.B
7.B mají sport v krvi. Dne 16. června jela třída na rafty do Olomouce. Po doplutí do cíle si většina žáků zpestřila čekání ještě volejbalem. Přestože nás při cestě domů potrápilo zpoždění vlaku, výlet jsme si užili.
V pondělí 22. června jsme navštívili městskou halu, kde jsme si mohli vyzkoušet badminton, tenis, stolní tenis, trampolíny i lezeckou stěnu. Na svačinu jsme dostali i pizzu. Tato sportovní akce byla odměnou za vítězství v projektu Pěšky do školy.
Vydáno: 22. 06. 2026 | Autor: Pavla Radilová







