Červen ve školní družině
Poslední měsíc školního roku jsme si ve školní družině užili naplno. Hodně času jsme trávili venku a taky jsme tvořili. Školní rok jsme zakončili zmrzlinou a příjemným osvěžením u vodotrysků na náměstí.
Děkujeme dětem za krásný školní rok plný radosti a rodičům za důvěru a spolupráci.
Přejeme všem krásné, slunečné a pohodové prázdniny.
Vydáno: 26. 06. 2026 | Autor: Andrea Konvičná







