Krajské kolo ve florbalu žáků 6. a 7. tříd

V úterý  28. 11. 2023 proběhlo v Uherském Brodě krajské kolo florbalu mladších žáků 6.- 7. tříd. Do turnaje se probojovala 4 nejlepší družstva Zlínského kraje: domácí tým ZŠ Uherský Brod – Pod Vinohrady, ZŠ Mánesova Otrokovice, ZŠ TGM Bystřice p. Hostýnem a naše škola. První 2 zápasy s domácím týmem a  ZŠ Mánesova florbalisté prohráli, ale na poslední zápas sebrali zbytky sil a bojovností porazili ZŠ Bystřici pod Hostýnem  9 : 2. Pochvalu za reprezentaci školy a pěkný výkon si zaslouží: brankář Robert Cichovský, Marek Sušeň, Tomáš Koláček, Matěj Cáb, Jiří Pavelka, Martin Borák (všichni 7. B)Šimon Kubín, Rostislav Drozd, Václav Šaffer  (7. A ) , Michal Zetek a Jirka Nohál (oba z 6. B).

Všem jmenovaným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně dalších sportovních úspěchů.

Vydáno: 30. 11. 2023 | Autor: Eva Rauscherová