Zobrazit hlavní menu
Literární klání

Literární klání

Ve čtvrtek 6.června se žáci 5.A zúčastnili literárního klání A tuhle knihu už jsi četl? v Klubu Zubří, kde vystoupili spolu s dalšími devíti školami. Knihu Deník mimoňky od Rachel Renée Russellové představili pomocí videa, které natáčeli v prostorách naší školy. V hlavních rolích hrály Amélie Sobotková, Laura Němečková, Sofie Flisníková a Nela Černocká a ve vedlejších rolích jim pomohli Nella Hrubá, Elena Mrlíková a Matyáš Mikunda. Video bylo zdařilé, vtipné a líbilo se. Bylo zajímavé vidět, jak každá škola přistoupila k představení své knihy jinak. Zhlédli jsme scénku, animaci, prezentaci, muzikál, rozhovor, taneční vystoupení. Cílem klání nebylo někoho porazit, ale přesvědčit ho, aby si knihu chtěl přečíst.

Fotogalerie

Vydáno: 09. 06. 2024 | Autor: Blanka Sekulová