Nacházíte se v režimu vypnuté grafiky. Přepnout na grafickou verzi webu.

McDonald’s Cup

Ve čtvrtek 29. 4. 2022 se v areálu fotbalového hřiště Valašské Meziříčí konalo okresní kolo v McDonald’s Cup. Do okresního kola se naše družstvo probojovalo z okrskového kola, konaného na fotbalovém hřišti v Zubří. V tomto turnaji naši chlapci zvítězili. Ve Valašském Meziříčí se sešlo 6 týmů a byly rozděleny do 2 skupin. Naši fotbalisté měli ve skupině ZŠ Sychrov Vsetín a ZŠ Křižnou Valašské Meziříčí. Se ZŠ Sychrov naši borci remizovali, ale prohra s ZŠ Křižnou fotbalisty nepustila do dalších bojů o medaile. Poslední zápas sehráli chlapci se ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí a výhrou si zajistili pěkné 5. místo v okrese. Celkové prvenství si vybojovali chlapci ze ZŠ Sychrov vítězstvím nad ZŠ Křižnou. Tyto družstva jsme bohužel měli ve skupině. Pochvalu za reprezentaci školy si zaslouží tito žáci: Šimon Kubín, Jan Šebesta, Jakub Smrček, Jonáš Vičan, Matouš Sarközy, Jakub Horňák z 5. A třídy. Dále Marek Sušeň, Tomáš Koláček, Matěj Cáb, Robert Cichovský a Jiří Pavelka z 5. B třídy.

Fotbalistům děkujeme za reprezentaci školy a přejeme hodně dalších sportovních úspěchů.

Vydáno: 11. 05. 2022 | Autor: Tomáš Mičola