Zobrazit hlavní menu
Netradiční Valentýn v 5.B

Netradiční Valentýn v 5.B

Na dnešek jsme se všichni těšili, protože nás čekal netradiční školní den. Paní učitelka nám navrhla, že bychom mohli  připravit našim rodičům, ale i sourozencům, prarodičům nějaké sladké valentýnské překvapení. Náš souhlas měla okamžitě. Rozhodli jsme se pro výrobu italské nepečené dobroty -  tiramisu. Vše probíhalo distančně. Paní učitelka nám před kamerou vysvětlovala a ukazovala postup a my j sme se snažili to zv ládnout co nejlépe. Výsledek byl i pro nás milým překvapením a věříme, že udělá radost všem, kterým ho z lásky darujeme. Nakonec jsme ho ozdobili vlastnoručně vyrobenými papírovými srdíčky s věnováním. Přejeme všem hezkého Valentýna. Žáci 5. B

 

Fotogalerie

Vydáno: 12. 02. 2021 | Autor: Jarmila Krůpová