Noc s Andersenem ve 4. A

Pan H. Ch. Andersen nás, čtvrťáky, pozval v pondělí 25. března na přespání ve škole. Užili jsme si spoustu zábavy. Rozbalili jsme spacáky a nachystali jsme si místa na spaní. Poslechli jsme si podcast o životě tvůrce pohádek Andersena. Paní učitelka nám přečetla pohádku Císařovy nové šaty. Předvídali jsme, jak se pohádka bude vyvíjet. Dále jsme ve skupinkách hledali ztracená slova do deseti kouzelných knih Magické země. K večeři jsme měli pizzu a další občerstvení od našich maminek. Potom jsme si pomalovali trička pohádkovými postavami a vyfotili jsme se v nich. Konala se i polštářová bitva. Dále jsme předváděli nebo popisovali různé pohádkové bytosti a předměty. Nakonec jsme se dívali na film Mezi živly. Byl to skvělý večer a super zážitek.

Žáci třídy 4. A

Vydáno: 27. 03. 2024 | Autor: Ivana Maňáková