Zobrazit hlavní menu

O poklad strýca Juráša

Touha tvořit umělecké texty a malovat komiksy neopustila žáky naší školy ani v době distanční výuky. Někteří žáci 2. stupně se i letos zúčastnili literární soutěže rožnovské knihovny O poklad strýca Juráša. 25. ledna 2021 byly v knihovně vyhlášeny výsledky této soutěže a ZŠ Videčská opět obsadila první příčky. Ve svých věkových a žánrových kategoriích 3. místo získali M. Sommer, 6. A; M. Strnadlová, A. Števková, 7. A; Š. Jaroňová, D. Slovák,  8. A., 2. místo obsadily  A. Janyšková, 6. A; Z. Petřvalská, T. Sommerová, S. Burešová, 9. A. Vítězkami svých kategorií se staly V. Hrušková, 7. B; T. Kubjátová, 8.A; M. Sačková, A. Burešová, 9. A . Děkujeme všem oceněným za vzornou reprezentaci školy a přejeme úspěch v okresním kole. Dík ale patří všem zúčastněným za to, že se s chutí a radostí věnují tvořivé práci. Na slavnostní vyhlášení výsledků se můžete podívat na stránkách rožnovské knihovny.

Vydáno: 12. 02. 2021 | Autor: Markéta Grůzová