Odznak všestrannosti
Novinový článek o tom jaké to bylo na olympiádě.
Monika Strnadlová 8.A.
Naše skupiny vybraných žáků ze základní školy Videčská, se vydaly ve středu 6.6. do Valašského Meziříčí na okresní kolo olympiády. Které se skládalo ze skoku přes švihadlo, běhu 1km nebo driblingu, trojskoku a kliků. Všechny disciplíny, se konaly na základní škole Křížná, kde se shromáždilo všech 16 škol z celého okolí. Po příchodu a po volném rozcvičení, se všichni zúčastnění seřadili, aby si vyslechli, co se vůbec bude dít. Poté to začalo. Nevěděli jsme, kdy máme jít na řadu ani kdy máme kde být, sice jsem mněli papír s instrukcemi, ale bohužel to nefungovalo. Všechno se to dost slilo do jedné obří polévky. Žáci, kteří měli za úkol počítat a zapisovat naše výkony byli nepřesní, dokonce i učitelé z jiných škol, a to se týkalo snad všeho kromě běhu. Je to dost nefér vůči všem! Z toho jsme všichni měli zkaženou náladu, protože naše snaha nebyla zúročena, tak jak měla. Kvůli tomu jsme, i jakožto škola odcházeli na bohužel 4. místě. Ale v jednotlivcích jsme slavili úspěchy. Natálie Drábková byla ve své kategorii 2., Alex Pelc svou kategorii vyhrál a Richard Hajný obsadil úžasné 2. místo. Doufám, že se v dalších letech hodnocení a celkový přístup změní.







