Zobrazit hlavní menu
Odznak všestrannosti olympijských vítězů

Odznak všestrannosti olympijských vítězů

Ve dnech 7. – 9. září 2022 se na atletickém areálu VUT v Brně konalo republikové finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Soutěžilo se v 10 disciplínách a to: běh na 60 m, skok daleký, shyby na šikmé lavičce, hod medicinbalem, přeskoky švihadla, trojskok, kliky, sed leh, hod kriketovým míčkem, vytrvalost 1000 m nebo dribling 2 minuty.

Na tuto akci byli přizváni i naši úspěšní olympionici např. Šárka Kašpárková, Martin Doktor, Šárka Záhrobská, Lukáš Rohan a další. Sportovci měli zajištěný bohatý doprovodný program.

Naši školu reprezentovali ve svém ročníku Natálie Drábková a Alexandr Pelc. Lépe se dařilo Alexovi, který skončil z 69 účastníků na 17. místě. Škoda nepovedeného hodu míčkem, jinak by Alex skončil do desátého místa. Natálie předvedla své stabilní výkony obsadila 22. místo ze 40 děvčat.

Natálii i Alexovi děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně dalších sportovních úspěchů.

Fotogalerie

Vydáno: 13. 09. 2022 | Autor: Tomáš Mičola