Odznak všestrannosti olympijských vítězů

V úterý 2. 5. 2023 pořádala ZŠ Křižná okresní kolo v OVOV. Soutěžilo se v kategoriích jednotlivců dle ročníku narození a také proběhla soutěž škol. Žáci závodili v těchto disciplínách: hod medicinbalem vzad, přeskoky přes švihadlo 2 minuty (30 s dozadu snožmo, 30 s dopředu snožmo, 30 s vajíčko a 30 s střídmonož), trojskok z místa, kliky 2 minuty a driblink s míčem 2 minuty osmička nebo 1000 m vytrvalostní běh.

V soutěži škol družstvo ve složení: Alexander Pelc, Viktor Pelc, Matyáš Vik, Marek Sušeň, Natálie Drábková, Eliška Mičolová, Andrea Johanesová a Karolína Mikulová obsadilo krásné 2. místo. Zvítězilo družstvo Gymnázia F. P. Valašské Meziříčí a třetí příčku získala ZŠ Šafaříkova – Valašské Meziříčí.

V soutěži jednotlivců ročníku narození 2009 zvítězil Alexander Pelc, Viktor Pelc obsadil 3. místo. V kategorii ročníku narození 2010 na 3. místě skončil Matyáš Vik a z děvčat se na pěkném 2. místě umístila Natálie Drábková, ročník narození 2010.

Velkou pochvalu za předvedené výkony si zaslouží také Marek Sommer, Marek Majer, Natálka Janíková, Natálka Knapková a Sára Zbořilová.

Všem jmenovaným děkujeme za reprezentaci školy a postupujícímu družstvu přejeme hodně úspěchů v kole krajském.

Vydáno: 10. 05. 2023 | Autor: Tomáš Mičola