Nacházíte se v režimu vypnuté grafiky. Přepnout na grafickou verzi webu.

Zobrazit hlavní menu
Okresní kolo atletického trojboje

Ve čtvrtek 9. června se konalo okresní kolo atletického trojboje ve Valašském Meziříčí.  Na závody byli vybráni tito žáci: Lukáš Volný a Kristýna Obůrková z 2. A, Filip Cáb a Adélka Kotrlová z 3. B, Viktorie Koryčanská z 4. A, Dominik Bártek z 4. B, Adéla Fabiánová z 5. A, Matěj Cáb, Natálie Knápková, Nela Števková a Tomáš Koláček z 5. B. Jednotlivci se utkali ve třech disciplínách, běhu na 50 m, skoku dalekém a hodu míčkem.

Z tohoto sportovního klání jsme přivezli 3 medaile. Zlatou medaili vybojovala Kristýna Obůrková, stříbrnou medaili Filip Cáb a bronzovou Adéla Fabiánová.

Ve štafetovém závodu se pak žáci naší školy umístili na 10. místě z celkových 14.

Oceněným sportovcům velmi gratulujeme ke krásným výkonům a všem závodníkům děkujeme za skvělou reprezentaci školy a za příkladné chování na sportovišti.

Vydáno: 16. 06. 2022 | Autor: Ivana Maňáková