Zobrazit hlavní menu
Okresní kolo Poháru rozhlasu v atletice 2022

Okresní kolo Poháru rozhlasu v atletice 2022

Ve čtvrtek 5. 5. 2022 ve sportovním areálu Valašské Meziříčí proběhlo okresní kolo Poháru rozhlasu v atletice. Naši školu reprezentovala 3 družstva: mladší žáci a žákyně, starší žákyně. Nejlépe dopadlo družstvo mladších žáků, které zvítězilo a postoupilo do krajského kola. Toto kolo se bude konat v Uherském Hradišti 20. 5. 2022

Mladší žáci závodili ve složení: Alex a Viktor Pelcovi, Simon Baroš, Adam Kopecký, Sebastian Chalupa, Vojtěch Koleček, Štěpán Kretek a Marek Giebel z 7.B, Marek Sommer z 7.A třídy, Marek Majer, Michal Frydrych a Matyáš Procházka. Všichni chlapci podali skvělé výkony a zaslouží si velikou pochvalu.

Družstvo starších děvčat skončilo na pěkném 3. místě, děvčata závodila bez biatlonistek a nemocné Viki Hruškové. Neztratily však bojovnou náladu a v některých disciplínách se doslova překonávaly. Velkou pochvalu za reprezentaci školy si zaslouží: Kateřina Brodová, Sára Fojtášková, Markéta Toflová, Lucie Tarackezy z 9.B, Monika Strnadlová z 8.A a Catherina Polášková z 8.B třídy.

Družstvo mladších žaček se také v silné konkurenci neztratilo a nejprve obsadilo 3. místo. Bohužel po oprávněném protestu ZŠ Hutisko, kleslo na 4. místo. Ale i toto umístnění je pro mladší děvčata úspěchem.

Družstvo závodilo ve složení: Sofie Barošová, Eliška Mičolová, Emílie Majerová z 7.B, Sofie Slováková, Adéla Janyšková, Terezka Horáková z 7.A, Natálie Drábková, Sára Zbořilová z 6.B a Markéta Obůrková z 6.A třídy.

Všem jmenovaným děkujeme za reprezentaci školy a družstvu mladších žáků přejeme hodně úspěchů v kole krajském kole.

Fotogalerie

Vydáno: 11. 05. 2022 | Autor: Tomáš Mičola