Odznak všestrannosti olympijských vítězů

V úterý 9. 4. 2024 pořádala ZŠ Křižná okresní kolo v OVOV. Soutěžilo se v kategoriích jednotlivců dle ročníku narození a také proběhla soutěž škol. Žáci závodili v těchto disciplínách: hod medicinbalem vzad, přeskoky přes švihadlo 2 minuty / 30 s dozadu snožmo, 30 s dopředu snožmo, 30 s vajíčko a 30 s střídmonož /, trojskok z místa a sed – leh.

V soutěži škol závodilo naše družstvo ve složení: Alexander Pelc, Viktor Pelc,  Nikolaos Kokinopulos, Eliška Mičolová, Andrea Johanesová, Sofie Barošová a Karolína Mikulová / všichni z 9. B třídy /. Závodu se zúčastnilo 16 družstev z okresu Vsetín a naši žáci vybojovali nádherné 1. místo.

V soutěži jednotlivců ročníku narození 2009 zvítězil Alexander Pelc a v soutěži děvčat stejného ročníku získala bronzovou medaili Sofie Barošová.

Pochvalu za účast v závodě si také zaslouží žákyně Emílie Kunčická a Michaela Fojtíková.

Všem jmenovaným děkujeme za reprezentaci školy a postupujícímu družstvu přejeme hodně úspěchů v kole krajském, které se uskuteční v Otrokovicích, dne 30. 5. 2024.

Vydáno: 11. 04. 2024 | Autor: Eva Rauscherová