Zobrazit hlavní menu
Okresní kolo v Poháru rozhlasu

V pátek 12. 5. 2023 proběhlo ve Valašském Meziříčí okresní kolo Poháru rozhlasu. Naši školu reprezentovala družstva mladších žáků, starších žákyň a starších žáků. Soutěžilo se v atletických disciplínách: v běhu na 60 m, ve skoku do dálky a výšky, v hodu kriketovým míčkem, ve vrhu koulí, ve vytrvalostním běhu a ve štafetách. Nejlépe se dařilo starším žákům, kteří obsadili 4. místo z 9 družstev. Od medaile je dělilo pár bodů. Družstvo závodilo ve složení: Alexander Pelc, Viktor Pelc, Adam Kopecký z 8. B, Marek Sommer z 8. A, Daniel Rára, Radim Kubíček, Josef Richter, Richard Hajný, Denis Orság z 9. B a Marek Majer z 7. B třídy.

Družstvo starších děvčat obsadilo 5. místo z 11 družstev, také bodové rozdíly od medaile nebyly veliké. Děvčata soutěžila ve složení: Sofie Barošová, Eliška Mičolová. Natálie Janíková, Andrea Johanesová, Karolína Mikulová z 8. B, Catherine Polášková, Markéta Krupová z 9. B a Natálie Drábková z 7. B třídy.

Mladší žáci i přes velkou snahu obsadili 6. místo z 8 družstev. Mladší žáci závodili ve složení: Adam Šebesta, Jan Ondřejek, Václav Šaffer z 6. A, Sebastián Hajný, Tadeáš Mikunda z 7. A, Daniel Kulišták, Adam Holík a Branko Dravecký z 7. B třídy.

Všem jmenovaným děkujeme za reprezentaci školy a přejeme další sportovní úspěchy.

Vydáno: 18. 05. 2023 | Autor: Tomáš Mičola