Zobrazit hlavní menu
Okrskové kolo v malé kopané 8. a 9. tříd

Okrskové kolo v malé kopané 8. a 9. tříd

V pátek 30. 4. 2022 organizovala naše škola okrskové kolo v malé kopané 8. a 9. tříd. Turnaje se zúčastnilo 8 týmů: ZŠ Sedmikráska, ZŠ 5. května, ZŠ Vidče, ZŠ Dolní Bečva, ZŠ Valašská Bystřice, ZŠ Pod Skalkou a naše škola. Družstva byli rozděleny na 2 skupiny. Naši fotbalisté ve skupině porazili Valašskou Bystřici, remizovali s ZŠ Vidče a prohráli s ZŠ Pod Skalkou. Bohužel na horší skóre jsme ze skupiny nepostoupili. V souboji o 5. až 6. místo fotbalisté porazili ZŠ Dolní Bečvu. Prvenství si odnesla ZŠ Sedmikráska vítězstvím nad ZŠ 5. května.

Pochvalu za reprezentaci školy a pěkné chování na hřišti si zaslouží: brankář Zdeněk Ondruch, Michal Smrček z 9.A, Josef Boháč, Lukáš Dratva, David Miklas, Matyáš Matušík z 9.B třídy, Josef Richter, Daniel Rára, Denis Orság, Tomáš Mičkal z 8.B a Artur Bogdan z 8.A třídy.

Fotbalistům děkujeme za reprezentaci školy a přejeme hodně dalších sportovních úspěchů.

Fotogalerie

Vydáno: 11. 05. 2022 | Autor: Tomáš Mičola