Okrskové kolo v minifotbalu 8.–9. tříd

V pátek 26. 4. 2023 organizovala naše škola okrskové kolo v minifotbalu 8. – 9. tříd. Hrálo se na venkovním hřišti FC Rožnov pod Radhoštěm. Turnaje se zúčastnilo 9 týmů: Sedmikráska, ZŠ 5. května, ZŠ Vidče, ZŠ Dolní Bečva, Horní Bečva, ZŠ Valašská Bystřice, ZŠ 5. května, ZŠ Pod Skalkou a naše škola. Družstva byla rozdělena na 2 skupiny. Naši fotbalisté hráli ve skupině se ZŠ Valašskou Bystřicí, ZŠ Horní Bečvou, ZŠ Dolní Bečvou a ZŠ 5. května. Chlapcům se bohužel nepodařilo obhájit prvenství z loňského roku a nepostoupili ze skupiny. Vítězství si vybojovala na penalty ZŠ 5. května před ZŠ Hutisko-Solanec, třetí skončila Valašská Bystřice.

Školu reprezentovali tito žáci: Daniel Rára, Josef Richter, Denis Orság, Radim Kubíček z 9. B, Marek Sigmund z 9. A, Radim Kuběj, Martin Skalík, Marek Giebel, Nikolaos Kokinopulos z 8.B a Michal Frydrych ze 7. B třídy.

Fotbalistům děkujeme za reprezentaci školy a přejeme hodně dalších sportovních úspěchů.

Vydáno: 03. 05. 2023 | Autor: Tomáš Mičola