Okrskové kolo ve volejbalu chlapců

V pondělí 3. 4. 2023 pořádala ZŠ Horní Bečva okrskové kolo volejbalu starších žáků 8. – 9. tříd. Turnaje se zúčastnilo 5 škol: ZŠ Pod Skalkou, ZŠ Hutisko-Solanec, Gymnázium Rožnov p. R., ZŠ Videčská a pořádající škola ZŠ Horní Bečva. Hrálo se systémem každý s každým. Naši volejbalisté vyhráli zápasy s Gymnáziem a se ZŠ Horní Bečvou a dva zápasy remizovali, přesto obsadili 1. místo. ZŠ Pod Skalkou byla druhá a o pořadí rozhodlo celkově lepší skóre ze všech zápasů. Třetí místo obsadila ZŠ Horní Bečva.

Pochvalu za reprezentaci školy si zaslouží: Rára Daniel, Richter Josef, Orság Denis, Mičkal Tomáš, Reheyda Vadym, Baroš Simon, Kuběj Radim, Koleček Vojtěch, Pelc Alexander, Skalík Martin a Giebel Marek.

Vydáno: 15. 04. 2023 | Autor: Tomáš Mičola