Olympiáda v anglickém jazyce – školní kolo

V úterý 6. 2. se na naší škole konala písemná část školního kola olympiády v anglickém jazyce. Do soutěže se přihlásilo 31 žáků 2. stupně, kteří byli podle věku rozděleni do dvou kategorií. Soutěžilo se v anglickém poslechu, porozumění textu a gramatice. Do další, ústní části, postupovali jen ti, kteří nasbírali nejvíce bodů. V úterý 13. 2. pak proběhla ústní část, kde se ukázalo, jak jsou soutěžící plynulí a pohotoví v řeči. A výsledky?

Kategorie 6.-7. tříd:       1. místo: Štefan Kobera  7. A, 2.místo: Natálie Jurčová  6. A, 3.- 4. místo: Jonáš Vičan  7. A,                                                              Matyáš Chytráček  6. A

Kategorie 8.-9. tříd:       1. místo: Štěpán Kretek  9.B, 2. místo: Amálie Simperová  8. A, 3. místo: Stella Čermáková  9. A

Umístěným žákům gratulujeme a vítězům držíme palce v okresním kole.

Vydáno: 16. 02. 2024 | Autor: Veronika Kolibová