Zobrazit hlavní menu
První ročník Volejbalového odpoledne

První ročník Volejbalového odpoledne

V úterý 23. června 2026 se na naší škole uskutečnil první ročník akce Volejbalové odpoledne, které bylo určeno pro žáky, rodiče i učitele. Akce se nesla ve sportovním a přátelském duchu a těšila se hojné účasti.

Program odstartovalo atraktivní utkání učitelů proti chlapcům z 9. tříd. Deváťáci předvedli skvělý výkon a podařilo se jim učitelský tým porazit.

Následoval turnaj smíšených družstev složených z učitelů, žáků a rodičů. Všichni účastníci bojovali s velkým nasazením, ale zároveň v duchu fair play a dobré nálady. Na 1. místě se umístil tým paní učitelky Pechové, 2. místo obsadil tým pana učitele Poláška a na 3. místě skončil tým pana učitele Mičoly.

Po celé odpoledne bylo k dispozici drobné občerstvení, které přispělo k příjemné atmosféře celé akce. Velkou radost nám udělalo také krásné slunečné počasí, díky kterému si všichni mohli sportovní odpoledne naplno užít.

Děkujeme všem rodičům, žákům i učitelům, kteří se akce zúčastnili, a přispěli tak k jejímu úspěšnému průběhu. Už nyní se těšíme na další ročník!

Fotogalerie

Vydáno: 25. 06. 2026 | Autor: Marika Kozelská