Školní fórum 2024

V úterý 23. dubna pořádala naše škola ve spolupráci s městem Rožnov p. R. Školní fórum.

Vybraní žáci 4. – 9. tříd debatovali o tom, co se jim líbí v naší škole a v našem městě a co by se pro ně jako žáky a občany města dalo zlepšit. Své náměty prezentovali, sepsali, a nakonec hlasováním vybrali 10 nejlepších.

Děkujeme všem zástupcům tříd za jejich aktivitu, věcné připomínky, slušné jednání a nebojácnou prezentaci návrhů (za přítomnosti pana starosty i televize Beskyd).

K nejlepším návrhům se budete moci vyjádřit i vy, všichni žáci naší školy, pokud se svými vyučujícími vyplníte během příštího týdne online anketu (na počítačích, tabletech, noteboocích). Seznámíte se s 10 top návrhy pro naši školu a pro 2 z nich budete moci hlasovat. Výsledky hlasování budou zveřejněny a vítězné návrhy co nejdříve realizovány.

Těšíme se, že díky finanční podpoře města bude pro nás pobyt ve škole příjemnější.

Vydáno: 23. 04. 2024 | Autor: Anna Mairingerová