Turisťáček u druháků
V úterý 13.5.2025 se naši druháčci vypravili na úvodní část svého turistického výcviku.
První část ze tří plánovaných směřovala na Díly. Děti prošly přes Hlaváčky k hospůdce Na Dílech, tam se občerstvily a odpočinuly. Cesta zpět byla příjemná, dobrá nálada všechny malé turisty provázela od startu až po bezpečný návrat do školy.
Za sportovního ducha a výborné chování si děti z 2.A i 2.B zaslouží velkou pochvalu.
Vydáno: 14. 05. 2025 | Autor: Ivana Besedová







