Nacházíte se v režimu vypnuté grafiky. Přepnout na grafickou verzi webu.

Úspěchy našich deváťáků v testování SCIO

V listopadu 2021 se naši deváťáci blýskli vynikajícími výsledky ve SCIO testech, kterých se účastnily základní školy a některá gymnázia z celé České republiky. Žáci byli testováni z českého jazyka, matematiky, obecných studijních předpokladů (OSP) a anglického jazyka. Největší radost nám udělali v českém jazyce, kde výsledky žáků řadí naši školu mezi 10% nejúspěšnějších škol v testování(viz graf v příloze). Vynikajících výsledků bylo dosaženo také v anglickém jazyce a v testu obecných studijních předpokladů, uspěli jsme i v matematice. Je vidět, že deváťáci mají velmi dobře nakročeno k úspěšnému zvládnutí přijímacích zkoušek na střední školy a my jim přejeme hodně štěstí nejen při výběru vhodné střední školy, ale také při samotných přijímacích zkouškách.

Přiložené soubory

Název souboruTypVelikost