Vánoční jarmark

Zlehůčka padá sníh, hlas zvonů vánočních – neslo se naší školou v úterý 13. prosince. Touto vánoční písní zahájil pěvecký sbor Vánoční jarmark na ZŠ Videčská. Žáci z 1. i 2. stupně přivítali svým vystoupením rodiče, prarodiče, bývalé žáky i další návštěvníky ve školní jídelně. Poté se všichni rozešli po slavnostně nazdobených chodbách, kde už byli připraveni malí prodejci, kteří nabízeli za symbolickou cenu vlastnoručně vyrobené baňky, přáníčka, andělíčky, zvonky, svícny a další vánoční ozdoby. V některých učebnách bylo možno zhlédnout promo film o naší škole. K pohodové předvánoční atmosféře přispělo i malé občerstvení – vánoční punč, káva, sladké i slané dobroty. Výtěžek z prodeje a dobrovolného vstupného použije Nadační fond školy na aktivity našich žáků. Největší odměnou pro všechny však byla spokojenost a úsměvy návštěvníků. Děkujeme všem dětem i dospělým, kteří se na přípravě jarmarku podíleli.

Markéta Grůzová

Vydáno: 16. 12. 2022 | Autor: Libuše Pokorná