Vánoční jarmark 2023

,,Už zbývá málo, málo dní, nálada vánoční“, prozpěvoval pěvecký sbor na letošním, již druhém, Vánočním jarmarku konaném v úterý 12. prosince 2023 v naší škole. Žáci v doprovodu rodičů či prarodičů k nám přišli nasát atmosféru blížících se Vánoc. Nejenže se návštěvníci mohli zaposlouchat do příjemných dětských hlasů doprovázených mnoha hudebními nástroji, ale také si zakoupit řadu krásných a povedených vánočních dekorací vyrobených žáky všech tří družin, 1. a 2. stupně. Místem odpočinku a shledání se pak stala jídelna vybízející k posezení nad sklenicí punče a sladkého či slaného občerstvení. (Nejen) nejmenší návštěvníci jarmarku zavítali do vánoční dílničky, kde si spolu s žákyněmi devátých tříd vyrobili jednoduché dekorace a mohli odejít ozdobeni krásnými vánočními motivy na tváři. Vždyť malování na obličej mají děti velmi rády.

Náš Vánoční jarmark bude i letos završen dobrým skutkem. Z výrobků žáků se zanedlouho zaradují obyvatelé rožnovského domova pro seniory, kteří jimi budou obdarováni ve středu 20. prosince zástupci školního parlamentu.

Vydáno: 19. 12. 2023 | Autor: Ivana Maňáková