Závody v přespolním běhu (okres, kraj)

11. října proběhlo okresní kolo v přespolním běhu ve Valašském Meziříčí. Startovali jsme ve třech věkových kategoriích. Starší žáci ve složení Viktor Pelc, Alexandr Pelc, Vojtěch Koleček a Vojtěch Kozlovský obsadili konečné 5. místo. Výborně běžel Vojtěch Kozlovský, který ve své kategorii s hromadným startem obsadil 1. místo. Mladší žákyně ve složení Sára Zbořilová, Natálie Drábková, Natálie Knápková, Markéta Obůrková, Anna Mouralová a Adéla Fabianová skončily na 4. místě. Nejlépe dopadli mladší žáci ve složení Marek Majer, Michal Frydrych, Branko Dravecký, Rostislav Drozd, Adam Šebesta a Sebastian Hajný. Chlapci skončili na 2. místě a probojovali se do krajského kola, které proběhlo 18. října v Bystřici pod Hostýnem. Z krajského kola postupovalo do celostátního finále jen nejrychlejší družstvo z každé kategorie. Do finále jsme sice nepostoupili, zaběhali jsme si však s chutí a úsměvem na rtech.

Vydáno: 25. 10. 2022 | Autor: Tomáš Mičola