Závody ve šplhu - 14.2. 2024

Ve středu 14.2.2024 pořádalo Středisko volného času Rožnov p. R tradiční závody ve šplhu. Závody se konaly na ZŠ 5. května Rožnov p. R. a naši školu reprezentovalo 21 dětí s těmito výsledky: V kategorii 1.třídy - Sára Bilíková 3. místo, Ondřej Vičan 1. místo, v kategorii 2. třídy Lukáš Němeček 1. místo, v kategorii 3. třídy Vítek Loczner 2. místo, v kategorii 4. třídy Emma Říhová 3. místo, v kategorii 5. třídy Laura Němečková 1. místo, Nella Hrubá 2. místo, Jiří Kříž 1. místo, v kategorii 6. třídy Barbora Vičanová 1. místo, Dominik Bártek 2. místo, v kategorii 7. třídy Anna Mouralová 2. místo, Šimon Liška 1. místo, v kategorii 8. třídy Marek Majer 1. místo a v kategorii 9. třídy Šimon Pavelka 3. místo. Všem dětem gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Pochvalu za pěkné výkony a reprezentaci školy si také zaslouží žáci, kteří nedosáhli na medaile : Andrea Kubínová, Max Maléř, Tereza Jermlová, Tereza Lušovská, Kristýna Chudějová, Michal Šimek a Leona Valchářová.

Vydáno: 15. 02. 2024 | Autor: Marie Deptová