Důležitá aktuální informace pro rodiče a žáky 2. stupně

Dle aktuálního rozhodnutí vlády se v pondělí 10. května otevřou školy pro 2. stupeň i ve Zlínském kraji.

Výuka bude probíhat rotačně. V pondělí 10. května nastoupí prezenčně do školy 6. a 7. třídy, v pondělí 17. května je vystřídají 8. a 9. třídy.

Rozhodnutím vlády je podmínkou pro účast na vzdělávání testování na stanovení přítomnosti antigenu viru SARSCoV-2. Testování bude probíhat ve škole samoodběrem 2x týdně (video s instrukcemi, podle kterých budou děti provádět samotestování, najdete zde).

Další informace související s organizací výuky sledujte na stránkách školy a na Bakalářích. Děkujeme.

Děti, které mají nastoupit do školy v pondělí (aktuálně 6. a 7. třídy), mají automaticky přihlášeny obědy. Pokud dítě do školy nepřijde, obědy je nutno odhlásit. Děkujeme za pochopení.

Vydáno: 06. 05. 2021 | Autor: Pavla Radilová