Zobrazit hlavní menu

Aktuální informace k testování a organizaci výuky od pondělí 12. dubna 2021

Na základě mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví bude od 12. dubna probíhat rotační výuka na 1. stupni, tzn. týden prezenční a týden distanční výuka. V týdnu od 12. do 16. dubna bude ve škole probíhat prezenční výuka pro třídy:  1.A, 2.A, 3.A, 4.A a 5.A.

Přítomnost na prezenční výuce je podmíněna účastí na testování. Testování bude probíhat ve škole samoodběrem 2x týdně, vždy v pondělí a čtvrtek ráno (u menších dětí 1.-3. třídy bude potřeba asistence rodičů – video s instrukcemi, podle kterých budou děti provádět samotestování, najdete zde). Žákům, kteří budou mít pozitivní výsledek testování nebo se testování neúčastní, je nadále zakázána osobní přítomnost na vzdělávání.

Další informace  budeme průběžně doplňovat, sledujte, prosím, webové stránky školy i Bakaláře, kde najdete podrobné informace k organizaci testování i výuky. Informace k testování naleznete také v přiloženém letáku ministerstva školství.

Děti, které mají nastoupit do školy v pondělí, mají automaticky přihlášeny obědy. Pokud dítě do školy nepřijde, obědy je nutno odhlásit. Děkujeme za pochopení.

Přiložené soubory

Název souboruTypVelikost