Deváťáci připravili program na den dětí

Ke Dni dětí se konal sportovní den, zúčastnily se ho třídy prvního stupně naší školy. Připravili si ho pro nás deváťáci tak, že byla různá stanoviště a my jsme po nich chodili (většinou ve dvojici). Na stanovištích byly různé sportovní a vědomostní aktivity, například jste museli seřadit názvy vlajek, nebo běhat s dresy. A to všechno jako závody se svým kamarádem ve dvojici. Mně se nejvíc líbilo poznávání vlajek, které jsem všechny poznala, takže jsem měla bod, který se zapsal na papírovou kartičku. Tak to bylo u každého stanoviště. Ten, kdo vyhrál dostal bod, nebo když to byla remíza měli jste s kamarádem čárku. Kdo měl na konci nejvíc bodů ten vyhrál. U mě ve dvojici jsem vyhrála já. Mojí kamarádce to bylo líto, ale přece to byla jenom hra. Mým kamarádům se asi nejvíc líbilo stanoviště s vodou, protože se tam všichni hned na začátku nahrnuli. Mně se to taky líbilo. Tento den byl super. Děkujeme deváťákům, že si pro nás připravili takový úžasný den.

Ema Findrová, 4.A

Dne 3.6. se na naší škole konal sportovní den uspořádaný žáky devátých ročníků. Bylo přichystáno celkem 13 stanovišť kolem školy, mezi ně patřila stanoviště zaměřená na sport, mozek a celkové dovednosti. Za nás dva bylo nejtěžší skládání sirek do krabičky a nejsnadnější skládání puzzle.  Většině naší třídy se akce moc líbila. Je prima mít občas změnu od učení a byli bychom rádi, kdyby se s konáním takových akcí pokračovalo.

Honza Tiefenbach a Ondra Obrátil, 4.A

Vydáno: 07. 06. 2022 | Naposled upraveno: 07. 06. 2022 | Autor: Radka Daňková