Zobrazit hlavní menu
Okresní kolo atletického trojboje

Okresní kolo atletického trojboje

Ve čtvrtek 9. června se konalo okresní kolo atletického trojboje ve Valašském Meziříčí.  Na závody byli vybráni tito žáci: Lukáš Volný a Kristýna Obůrková z 2. A, Filip Cáb a Adélka Kotrlová z 3. B, Viktorie Koryčanská z 4. A, Dominik Bártek z 4. B, Adéla Fabiánová z 5. A, Matěj Cáb, Natálie Knápková, Nela Števková a Tomáš Koláček z 5. B. Jednotlivci se utkali ve třech disciplínách, běhu na 50 m, skoku dalekém a hodu míčkem.

Z tohoto sportovního klání jsme přivezli 3 medaile. Zlatou medaili vybojovala Kristýna Obůrková, stříbrnou medaili Filip Cáb a bronzovou Adéla Fabiánová.

Ve štafetovém závodu se pak žáci naší školy umístili na 10. místě z celkových 14.

Oceněným sportovcům velmi gratulujeme ke krásným výkonům a všem závodníkům děkujeme za skvělou reprezentaci školy a za příkladné chování na sportovišti.

Vydáno: 16. 06. 2022 | Autor: Ivana Maňáková