Říkali jsme básně, měli jsme se krásně
Dne 26.2.2026 proběhlo v naší škole okrskové kolo recitační soutěže. Všechny zúčastněné děti krásně přednášely a v silné konkurenci vzorně reprezentovaly svou školu.
Z 1.stupně nás zastupovali žáci:
Šarlota Majerová (1.A)
Adéla Jermlová (1.B)
Vojtěch Maňák (2.A) – obsadil 2.místo (1.kategorie)
Ellen Navaříková (3.B) – získala pamětní list
Sára Frňková (5.A) – obsadila 2.místo (2.kategorie)
Laura Pecháčková (5.B)
Ani žáci 2.stupně se v soutěži neztratili:
Amélie Sobotková (7.A) – obsadila 3.místo (3.kategorie)
Laura Němečková (7.A) – obsadila 1.místo (3.kategorie)
Všem dětem děkujeme a přejeme mnoho úspěchů v další recitaci.







