Zobrazit hlavní menu
Říkali jsme básně, měli jsme se krásně

Říkali jsme básně, měli jsme se krásně

Dne 26.2.2026 proběhlo v naší škole okrskové kolo recitační soutěže. Všechny zúčastněné děti krásně přednášely a v silné konkurenci vzorně reprezentovaly svou školu.

Z 1.stupně nás zastupovali žáci:

Šarlota Majerová (1.A)

Adéla Jermlová (1.B)

Vojtěch Maňák (2.A) – obsadil 2.místo (1.kategorie)

Ellen Navaříková (3.B) – získala pamětní list

Sára Frňková (5.A) – obsadila 2.místo (2.kategorie)

Laura Pecháčková (5.B)

Ani žáci 2.stupně se v soutěži neztratili:

Amélie Sobotková (7.A) – obsadila 3.místo (3.kategorie)

Laura Němečková (7.A) – obsadila 1.místo (3.kategorie)

 

Všem dětem děkujeme a přejeme mnoho úspěchů v další recitaci.

Fotogalerie

Vydáno: 27. 02. 2026 | Autor: Ivana Besedová