Aktuality uživatle Blanka Sekulová

Obrázek k aktualitě Lyžování se sluníčkem

Lyžování se sluníčkem

Od pondělí 15.ledna do pátku 19.ledna jezdily malé děti od 1. do 4. třídy lyžovat na Bílou. Počásí jim vyšlo a instruktoři byli bezvadní. Co víc si přát. Děti byly moc šikovné a spokojené.

Vydáno: 21.01.2024 | Autor: Blanka Sekulová
Obrázek k aktualitě Páťáci v planetáriu

Páťáci v planetáriu

V úterý 7.11. jela 5.A a 5.B do planetária do Ostravy, hvězdnou projekci si užila, nové věci naučila, interaktivní exponáty vyzkoušela a suvenýry nakoupila :-)

Vydáno: 12.11.2023 | Autor: Blanka Sekulová
Obrázek k aktualitě Výlet 1.A  na chatu Mír

Výlet 1.A na chatu Mír

Ve čtvrtek 15. června byla třída 1.A na výletě na chatě Mír. Děti stavěly v lese domečky, nakrmily králíky, opékaly špekáčky, nakoupily si dobrotky, řádily na odrážedlech a výlet si moc užily.

Vydáno: 16.06.2023 | Autor: Blanka Sekulová
Obrázek k aktualitě Pasování prvňáčků na čtenáře

Pasování prvňáčků na čtenáře

V úterý 13. června byli naši prvňáčci v Městské knihovně pasováni na čtenáře. Dostali průkaz čtenáře a knihu. Z knihovny odcházeli se svou první zapůjčenou knihou a s úsměvem.

Vydáno: 14.06.2023 | Autor: Blanka Sekulová
Obrázek k aktualitě Se školou na golf

Se školou na golf

V pátek 5. května se prvňáci a druháci učili hrát golf na golfovém hřišti. Děti byly moc šikovné , golf je bavil a už se těší na hřiště příště.

Vydáno: 09.05.2023 | Autor: Blanka Sekulová
Obrázek k aktualitě Den vody v 1.A

Den vody v 1.A

Ve středu 22. března se třída 1.A rozhodla oslavit Den vody tím, že si pustí po potoce papírové lodičky. Nejdříve si děti musely lodičky vyrobit a vyzdobit. Potom šly na Kramolišov k Uhliskému potoku a lodičky vypustily až do moře... Také při té příležitosti vyčistily část potoka od větví. Za odměnu…

Vydáno: 24.03.2023 | Autor: Blanka Sekulová
Obrázek k aktualitě Lidské tělo

Lidské tělo

Ve čtvrtek 5. 1. a v pátek 6. 1. za dětmi do školy přišla paní Kamila Cermanová, aby v 1.A, 2.A, 2.B a 3.A jednoduchou formou dětem přiblížila, jak funguje lidské tělo a základní orgány v něm. Děti se do výuky zapojovaly a také prováděly jednoduché pokusy. Program se všem moc líbil.

Vydáno: 10.01.2023 | Autor: Blanka Sekulová